Fenerbahçe Ankara Spor Okulları|Basketbol Okulu, Voleybol Okulu, Futbol Okulu, Cimnastik Okulu, Yaz Okulu

2018 Yaz Okulu Erken Kayıtlarımız Başladı…

FENERBAHÇE ANKARA TAM GÜN YAZ OKULLARIMIZ

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ GÖLBAŞI PATALYA TESİSLERİNDE BAŞLIYOR…

 Yer: Başkent Üniversitesi Gölbaşı Patalya Tesisleri – Gölbaşı / Ankara

2018 yılı Tam Gün Yaz Okulumuz, Başkent Üniversitesi Gölbaşı Patalya Tesislerinde yapılacaktır. Hafta içi her gün olacak programımız; doğa ile baş başa, stresten ve trafikten uzak, temiz havada, güvenli bir ortamda, tüm aktivitelerin tek kampüste olacak olması bakımından tüm katılımcılar için unutulamayacak bir atmosfer yaratacaktır. Başkent Üniversitesi Gölbaşı Patalya Tesislerimiz, doğa ile iç içe olup; 47 dönümlük özel güvenlikli bir ortamda, hem açık büyük – küçük yüzme havuzu hem de kapalı büyük – küçük yüzme havuzuna sahiptir ayrıca 1 adet standart ebatta çim futbol sahası, 1 adet basketbol sahası, 1 adet voleybol sahası, 1 adet çim voleybol sahası, 1 adet tenis kortu, 1 adet squash salonu, 1 adet masa tenisi salonu, fitness salonu, sinema salonu ve özel oyun alanları bulunmaktadır.

Faaliyetler hafta içi her gün 09:00 ‐ 17:00 arasında olup, 5 ‐ 17 yaş öğrencilerimiz yaşlarına ve seviyelerine göre oluşturulan gruplar içerisinde yer alacaklardır.

Yaz sebebiyle programımızda hergün yüzme olacaktır. (Açık – Kapalı Havuzlarımızda)


3 haftalık dönem ücretimiz; kdv dahil ……….. TL , 2 haftalık dönem ücretimiz ise …….. TL olup, sabah ve ikindi kahvaltısı, öğle yemeği, kapıdan kapıya servis hizmeti, katılım sertifikası ve tüm aktiviteler dahildir. Ödemelerde kredi kartı kolaylığı sağlanacaktır.

ERKEN KAYIT FIRSATLARINDAN YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN ACELE EDİNİZ…

Fenerbahçe Tam Gün Yaz Okulu

Fenerbahçe Tam Gün Yaz Okulu

 


Tanıtım Dosyası
Dosyayı Görmek için Tıklayınız