Basketbol & Voleybol Okullarımız İstanbul Tesislerimizi Gezdi… Fenerbahçe Ankara Spor Okulları |Basketbol Okulu, Voleybol Okulu, Futbol Okulu, Cimnastik Okulu, Boks Okulu Yaz Okulu

Basketbol & Voleybol Okullarımız İstanbul Tesislerimizi Gezdi…

Fenerbahçe Spor Kulübü Spor Okulları bünyesinde Ankara’da geleceğin sporcularını yetiştiren Ankara Basketbol & Voleybol Okullarımız, Fenerbahçe Tesislerimizi ve Stadımızı gezdi. Sabah saatlerinde İstanbul’a gelerek, Fenerbahçe Spor Kulübü Dereağzı Tesisleri’ne toplanan  60 kişiden oluşan kafile, Dereağzı Tesislerimizde yaptıkları kahvaltının ardından burada bulunan Şubelerimizi ziyaret etti. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizdeki basketbol ve voleybol salonlarında antrenman da yapan sporcular, daha sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na bir gezi düzenledi.

Stadyum gezisine Fenerbahçe Müzesini ziyaret ederek başlayan kafile, ardından Stadımızın Maraton Tribünü’ne çıkarak, burada hatıra fotoğrafı da çektirdi. Son olarak Maraton Fenerium Mağazasını gezen sporcular, yaptıkları alışverişlerin ardından Stad gezisini tamamladı.

Fenerbahçe Ankara Spor Okulları


Covid-19 Önlemleri
Dosyayı Görmek için Tıklayınız