Fenerbahçe Ankara Spor Okulları|Basketbol Okulu, Voleybol Okulu, Futbol Okulu, Cimnastik Okulu, Boks Okulu Yaz Okulu

DUYURULAR /

Duyuru

Değerli Velilerimiz,

Ülkemizde Korona virüs (Covid-19) hakkında alınan tedbir kararlarına istinaden Fenerbahçe Spor Okulları olarak tüm branşlarımızda eğitimlerimize 31 Mayıs 2020 tarihine kadar ara vermiş bulunmaktayız.

Fenerbahçe Spor Okullarının eğitimlere devam kararı alması ve yapılamayan derslerle ilgili telafi süreçlerine öğrencilerimizin tüm hakları saklı kalmak koşuluyla düzenlemeler yapılacaktır. Kulübümüz her daim, bizlere “en değerli varlığınız olan çocuklarınızı” emanet ettiğinizin bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket etmektedir. Söz konusu mücbir sebep dolayısıyla faaliyetlerimize ara verdiğimiz bu süreçte, siz kıymetli velilerimizden zaman zaman gelen destek mesajları, antrenörlerimiz ve tüm ekibimiz için gerçek bir moral kaynağı olmuştur. 

Kulübümüz tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kararları ile uyumlu olarak verilen bu kararı velilerimizin bilgisine sunar, anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Bu süreçte tüm branş koordinatörlerimiz sizlerle ve öğrencilerimizle iletişimde olacaklardır. Herhangi bir konuda tarafımıza ulaşmak isterseniz merkezimin kapalı olmasından dolayı santral telefonlarımıza yanıt verilemediğinden, branş koordinatörlerimizin kurumsal cep telefonlarından veya info@fbankara.org mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

En kısa zamanda tekrar biraraya gelmek dileğiyle,

Herkese sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla.

Fenerbahçe Spor Okulları


Covid-19 Önlemleri
Dosyayı Görmek için Tıklayınız